Pivní slavnosti Jindřichův Hradec 20178. - 9. září 2017
Tyršův stadion

Vstupenky


Pivovary

Regent

Regent


Bohemia Regent Escobeer IPA

Pro letošní pivní slavnosti si pivovar Regent  připravil novinku: ovesnou IPU Escobeer a i po nich je k dostání do vyčerpání zásob. Chtěli jsme pokračovat v našem nastoleném trendu, používat jiné slady než ječné a zároveň se pokusit o něco netradičího. Jako pivní druh jsme zvolili americkou IPU z tamních chmelů, přičemž  ty, které se používají na poslední chmelení jsou výrazně aromatické a přínáší chutě a vůně Karibiku. 

Co je vlastně pivní druh IPA: je to pivo s vyšším procentem alkoholu, výrazně nachmelené, které vzniklo v době, kdy angličané ovládali Indii a chtěli mít k dispozici oblíbený nápoj - pivo. Buhožel se pivo transportem kazilo, kyslo a tím se postupně zjistilo, že vyšší koncentrace alkoholu a chmelové látky zabraňují kažení piva. V dnešní době, kdy už umíme zajistit pivu trvanlivost, se jedná spíše o chuťově specifickou variantu piva.

Vyzkoušejte sami a třeba si dáte dalšího Escobeera......

 

Typ IPA

Alkohol     5,7     % obj.

Bohemia Regent Kvasnicové pivo

Nefiltrovaná a kvasnicová varianta světlého ležáku Premium. Při stáčením z ležáckých tanků přidáváme do hotového nefiltrovaného ležáku pivovarské kvasnice, které byly odebrány po hlavním kvašení. Ty mu dodávají výrazně plnou přírodní chuť, kterou se odlišují od ostatních běžně vyráběných piv. Kvasnicový akcent je znát jak v chuti, tak ve vůni. Právě kvasnice a vynechání obvyklých kroků výroby zajišťujících pivu trvanlivost (filtrace a pasterizace) dělají z „kvasničáku“ přírodní produkt se spoustou látek pozitivně působících na zdraví.

 

typ světlý kvasnicový ležák

alkohol 5,0 % obj.

Bohemia Regent Lemon nealkoholické pivo

Kromě nealkoholického piva RENEGÁT je dalším nealkoholickým pivem náš Lemon. Jak název napovídá, je pro něj charakteristická citrónová chuť, která je optimálně skloubená s pivním akcentem. Souhrnně nám lemon přináší vynikající osvěžení, nejen pro tropické dny. Vynikající pro cykloutoulky, či procházky nejenom za krásami Třeboňska, ale také např. ve chvílích, kdy už vám pivo stoupá do mysli do té míry, že cítíte, že potřebujete přibrzdit a právě v tento okamžik vám třeboňský sládek Lemona doporučuje.

 

typ světlé nealkoholické pivo - beercooler
alkohol do 0,5 % obj.

Bohemia Regent Pivo Petra Voka

Velmi oblíbený polotmavý ležák, který nedávno získal nejvyšší ocenění na mezinárodní soutěži v roce 2016 a to 1 místo. Typický zástupce polotmavých piv českého typu se vyznačuje krásnou mahagonovou barvou, plnou chutí s výraznou karamelovostí a příjemnými kávovými tóny, středním řízem a bohatou pěnou. Je méně prokvašený a ve srovnání s tmavým ležákem sladší. Vyrábí se ze tří druhů sladů – světlého, bavorského a karamelového – a vybraných odrůd chmele, které zajišťují krátce a příjemně doznívající hořkost. Velmi dobře hodí k masitému jídlu.

 

     typ polotmavýležák

     alkohol 5,3 % obj.

Třeboňské pivo

Třeboňské pivo se začalo vyrábět začátkem roku 2016, v letošním roce získalo první cenu na mezinárodní degustační soutěži v Českých Budějovicích. Hlásíme se s ním k tradici vaření piva v Třeboni a s tím souvisí i název Bier Braurei Wittingau na etiketě. Třeboňské pivo obsahuje takové množství sladů, odborně ve stupňovitostise blíží ležákům, takže plností chuťi se jim podobá, ale zároveň má na rozdíl od nich trochu nižší obsah alkoholu, takže vám déle zachová bystrou mysli, nebo umožní její časnější navrácení. Středně prokvašené pivo s jemnou hořkou chmelovou chutí. Pro všechny zmíněné vlastnosti ho ocení nejenom znalci jako pití pro denní konzumaci.

typ světlé výčepní

alkohol 4,6 % obj.

« Zpět

Už máte vstupenku?

8. - 9. září 2017
Tyršův stadion / Jindřichův Hradec

Dnů
:
Hodin
:
Minut
:
Vteřin

Dvoudenní vstupenky:
V předprodeji 250 Kč Na místě 350 Kč
Děti do 140 cm v doprovodu rodičů zdarma Senioři 100 Kč

Jednodenní vstupenky:
Pouze na místě 250 Kč

Předprodej:
Online Ticketart

Koupit vstupenku online