Pivní slavnosti Jindřichův Hradec 20178. - 9. září 2017
Tyršův stadion

Vstupenky


Pivovary

Pivovary Lobkowicz Group a.s.

Pivovary Lobkowicz Group a.s.

Sdružení malých a středních pivovarů. Do naší společnosti patří sedm pivovarů – Černá Hora, Protivín, Uherský Brod, Jihlava, Rychtář, Klášter a Vysoký Chlumec. Řada z nich má velmi bohatou historii sahající až do středověku – nejstarší z nich se datuje do roku 1298. Některé z pivovarů pak byly dlouhodobě spojeny s nejvýznamnějšími šlechtickými rody u nás.


Lobkowicz Premium ležák

Lobkowicz Premium Ležák je tradiční české pivo pyšnící se charakteristickou lahodnou chutí. Jeho plnost a hořkost se snoubí v harmonickém celku. Tak jako dříve Lobkowiczové vaří jej i dnešní sládci podle tradiční receptury, ověřeným výrobním postupem a z kvalitních českých surovin.

Alkohol: 4,7% obj.

Lobkowicz Premium Nealkoholický

Lobkowicz Premium Nealkoholický je osvěžující pivo plné chuti, kterému speciální chmelení dodává nezaměnitelnou chuť pravého piva. Obsahuje výhradně přirozené antioxidanty, má nízký obsah sodíku a není uměle doslazováno. Má velmi nízkou energetickou hodnotu, srovnatelnou s nejpopulárnějšími nízkoenergetickými nápoji na trhu.

Alkohol: max 0,49% obj.

Lobkowicz Premium Ale

Výjimečné pivo zasluhuje výjimečný způsob výroby z výjimečných surovin. Lobkowicz Premium ALE vaříme za použití speciálních sladů, a to bavorského a Caraaroma, amerického chmele odrůdy Cascade a metody studeného chmelení na samém konci výrobního procesu. Díky těmto speciálním postupům a surovinám se pivo pyšní výrazně hořkou chutí s akcentem čerstvého chmele, citrusů a zejména grepu.

Alkohol: 4,4% obj.

Lobkowicz Premium Černý

Specifický druh piva – stout – nás inspiroval k vytvoření mistrovského díla s názvem Lobkowicz Premium Černý. Kombinace tří druhů sladu, křišťálové vody čerpané z hlubinného jezera, kvalitního chmele a praženého ječmene je klíčem k výrazné plné kávové chuti se středním řízem, která osvěží svou hořkostí a překvapí svou osobitostí.

Alkohol: 4,7% obj.

Lobkowicz Premium Kvasnicový

Spodně kvašené pivo, které vás nejprve osloví svou typickou sladovou vůní a výbornou pěnivostí a poté ohromí lahodnou hořkou chutí s příjemným řízem. Jedinečné pivovarské kvasnice jsou zárukou nevšedního zážitku s výrazným aroma. 

Alkohol: 4,5% obj.

Lobowicz Premium Pšeničný

Lobkowicz Premium Pšeničný obsahuje přes 50 % pšeničného sladu, což mu dodává typický charakter projevující se bohatou pěnou, silným řízem a chutí ovoce, v níž již při prvním doušku vykvetou podtóny květin a koření. Výraznou chuť podtrhuje bohatá vůně. Pivo má vysoký říz a osvěžující chuť.

Alkohol: 4,5% obj.

« Zpět

Už máte vstupenku?

8. - 9. září 2017
Tyršův stadion / Jindřichův Hradec

Dnů
:
Hodin
:
Minut
:
Vteřin

Dvoudenní vstupenky:
V předprodeji 250 Kč Na místě 350 Kč
Děti do 140 cm v doprovodu rodičů zdarma Senioři 100 Kč

Jednodenní vstupenky:
Pouze na místě 250 Kč

Předprodej:
Online Ticketart

Koupit vstupenku online