Pivní slavnosti Jindřichův Hradec 20178. - 9. září 2017
Tyršův stadion

Vstupenky


Pivovary

Klášter

Klášter

Pivo Klášter je spojeno s bohatou historií a dodnes kvasí a dozrává při optimální teplotě ve sklepích vytesaných hluboko do skály pod pivovarem. Klášterské pivo se nepasterizuje.


Klášter Ležák

Klášter Ležák je nepasterované, středně prokvašené pivo se silnou plností, výraznou hořkostí, středním řízem a čistým chmelovým aroma. Nedochází k tepelnému ošetření, pasterizaci, a proto chutná stejně, jako ve sklepích pivovaru vytesaných hluboko ve skalním masivu.

Alkohol: 4,6% obj.

Klášter Premium

Klášter Premium je klasický představitel piva českého typu s lahodnou harmonickou chutí a výraznější hořkostí. Ve vaší orosené sklenici vytvoří nádherně smetanovou pěnu. Neprochází tepelným ošetřením, pasterizací, a proto chutná stejně jako ve starobylých sklepích pivovaru, vytesaných ve skále.

Alkohol: 5% obj.

Klášter Kvasnicový

Klášter kvasnicový je nepasterizované pivo s obsahem vitálních pivovarských kvasnic, které dávají vzniknout vynikajícímu „živému“ pivu s čerstvou osvěžující chutí, vysokým řízem a vynikající pěnivostí. Přítomnost kvasnic je patrná na první pohled podle typického zákalu piva ve sklenici.

Alkohol: 4,6% obj.

« Zpět

Už máte vstupenku?

8. - 9. září 2017
Tyršův stadion / Jindřichův Hradec

Dnů
:
Hodin
:
Minut
:
Vteřin

Dvoudenní vstupenky:
V předprodeji 250 Kč Na místě 350 Kč
Děti do 140 cm v doprovodu rodičů zdarma Senioři 100 Kč

Jednodenní vstupenky:
Pouze na místě 250 Kč

Předprodej:
Online Ticketart

Koupit vstupenku online